Úvod » Prezentace předmětů » Biologie » Vynikající úspěchy studentů v přírodovědných soutěžích

Vynikající úspěchy studentů v přírodovědných soutěžích

V březnu a dubnu probíhala okresní a krajská kola biologických a chemických olympiád. Měli jsme zastoupení téměř ve všech kategoriích těchto soutěží. Naši studenti bojovali statečně a vzorně reprezentovali školu. Některým se ovšem podařilo dosáhnout opravdu vynikajících výsledků.

Štěpán Bischof  z 2. A získal velmi dobré 14. místo v krajském kole biologické olympiády kategorie B. Štěpán se prosadil v silné konkurenci téměř padesáti soutěžících.

Kateřina Vašatová z kvarty obsadila v okresním kole chemické olympiády kategorie D skvělé druhé místo a v kole krajském byla devátá. Káťa není pouze výborným chemikem, ale i biologem. V okresním kole biologické olympiády kategorie C získala třetí místo a postupuje do kola krajského.

Husarský kousek se povedl Alžbětě Žurkové ze sekundy. V okresním kole biologické olympiády kategorie D se jí podařilo zvítězit! Alžběta postupuje také do krajského kola.

Děvčatům přejeme hodně úspěchů na krajské úrovni.

Chceme poděkovat všem, kteří se zapojují do přírodovědných soutěží. Pevně doufáme, že i příští rok bude důvod sednout k počítači a napsat článek o úspěších studentů naší školy.

Za biology a chemiky                         Hana Pelouchová

OBrázky zde: http://chemikuvblog.blog.cz/galerie/foto-ze-soutezi/biologicka-olympiada-2015#