Úvod » Prezentace předmětů » Výpočetní technika » Soutěže » Soutěž Office Arena 2014

Soutěž Office Arena 2014

Soutěž Office Arena dává žákům a studentům možnost otestovat své dovednosti v práci s aplikacemi Office a získat zpětnou vazbu pro další zlepšení.


Krajské kolo 15. 4. 2014 u nás v Jaroměři 🙂


Cílem soutěže je motivovat žáky základních a studenty středních škol všech krajů České a Slovenské republiky k práci s moderními informačními technologiemi a pomoci jim tak zajistit lepší pozici nejen ve škole, ale i při vstupu na pracovní trh.

Neméně důležité je dlouhodobé porovnání úrovně žáků a studentů v oblasti komunikačních dovedností a používání informačních technologií.

Organizátorem soutěže je společnost Microsoft. Soutěž je realizována ve spolupráci se Vzdělávacími centry Microsoft Partneři ve vzdělávání.

Soutěž je organizována zároveň pro Českou a Slovenskou republiku. Školní a krajská kola budou probíhat v každé zemi zvlášť. Výherci se utkají ve společném česko-slovenském finále.

Informace k organizaci soutěže, návody apod. naleznete na webu: www.microsoft.com/cze/education/soutez-arena/

Pro koho je soutěž určena?

Soutěže se mohou zúčastnit žáci 2. stupně základních škol a studenti středních škol. Soutěž je dobrovolná a určená jednotlivcům. Účastníci budou dokazovat nejen svou technickou zdatnost práce s aplikacemi Microsoft Office ale i prezentační a komunikační dovednosti obhajobou své soutěžní práce. Rozdělení na dvě kategorie je přizpůsobena náročnost úkolů soutěže.

Kategorie A – kód školy: ZŠ102 266 255

  • je určena žákům 2. stupně základních škol
  • a žákům odpovídajících ročníků víceletých gymnázií

Kategorie B – kód školy: SŠ102266255

  • je určena žákům středních škol
  • a žákům odpovídajících ročníků víceletých gymnázií