Úvod » Nezařazené » Přišlo nám psaní

Přišlo nám psaní

Jaroměř, 28.11.2013

 

Vážený pane řediteli,

včera jsme s manželem a synem navštívili Den otevřených dveří na jaroměřském gymnáziu. Musím říci, že jsme byli opravdu velmi mile překvapeni vstřícným přístupem Vás, vyučujících i studentů. Celá akce byla perfektně zorganizována, hned u vchodu nám byly poskytnuty potřebné informace a po celou dobu o nás bylo skvěle postaráno.

Ukázky pokusů v učebnách fyziky, chemie i biologie byly zajímavé a zábavné, že by ke studiu strhly nejen děti, ale i dospělé!

Já osobně jsem si moc ráda a s láskou zavzpomínala na roky, které jsem na této škole strávila, na učebny, na moudrá slova a rady do života od výborných kantorů, na těžkosti i radosti a především na krásné chvíle, které už bohužel nenávratně odvál čas. Vzpomínky jsou ale naštěstí nesmrtelné!

Chtěla bych Vám i všem ostatním ze srdce poděkovat za příjemné odpoledne, za čas, který jste potenciálním studentům věnovali, a za tak krásný přístup, který oslovil nejen nás – rodiče, ale především naše dítě. Pro nás je studium u vás jasnou volbou, žádnou další variantu ani nepotřebujeme.

Přeji Vám mnoho úspěchů ve Vaší práci a hodně sil ke zdolávání všech překážek, které jsou před Vás stavěny.

Se srdečným pozdravem

 

                                                                                          Ing.Marcela Holda