Úvod » Prezentace předmětů » Španělský jazyk » Výuka » Prezentace španělského jazyka na Dnu otevřených dveří

Prezentace španělského jazyka na Dnu otevřených dveří

Prezentace španělského jazyka na Dnu otevřených dveří 

Pořád ještě nevíte, který druhý cizí jazyk si zvolit od prvního ročníku na gymnázium? Tak to jste jistě, španělština je mezinárodní jazyk, kterým se mluví ve Španělsku a v celé Latinské Americe. Je to zároveň jeden z nejpoužívanějších jazyků na světě. Naši studenti mají hodně příležitostí v budoucnosti používat španělštinu, tak jako angličtinu, jako komunikativní jazyk na světové úrovni… Studenty sdělovaly své dojmy ze studia na naší škole a zvaly zájemce, aby do tohoto dobrodružství šli také. Tak neváhejte, další Den otevřených dveří je ve útery 4. února od 15 do 17:30 hodin!

Ve středu 27.11. jsme se zúčastnili Dne otevřených dveří na našem Gymnáziu Jaroslava Žáka jako zástupci španělského jazyka. Protože nás výuka španělštiny baví, akci jsme si užili. Všichni jsme byli ve španělském oblečení. Zdravili jsme se s lidma a odpovídali  na jejich dotazy ohledně španělského jazyka a jeho výuky. Na našem gymnáziu učí španělštinu pan učitel Miguel Angel Durand Cuba, který je ochotný nám učivo které nepochopíme vysvětlit znovu. Celková výuka španělského jazyka na našem gymnáziu je zábavná, ale zároveň
víme, že je důležitá. Španělštinou se totiž dá domluvit skoro po celém světě a španělsky mluvících lidí stále přibývá. Myslíme si, že rozhodnutí se pro španělský jazyk nebyla chyba a nikdy toho nebudeme litovat.Hasta luego.  Barbora Ježková a Emma Mathauserová 3.P

Dne 27.11. jsem se společně s několika spolužáky zúčastnili dne otevřených dveří našeho Gymnázia Jaroslava Žáka jako zástupci Španělského jazyka.

Tuto akci jsme si velmi užili všichni jsme byli oblečeni v kostýmech. Zdravili jsme návštěvníky a odpovídali jsme na jejich dotazy.U nás učí španělštinu pan učitel Miguel Angel Durand Cuba, kterého hodiny jsou zábavné a velmi naučné. Vždy nám oznamí písemku nebo zkoušení dopředu. Hlavně nás vždy nechá písemky opravit. Celkově je výuka španělštiny zábavná a velmi užitečná. Je to jeden z nejpoužívanější jazýku.

Hasta Luego… Filip Hrobský 3.P