Pogamut Cup

Pogamut Cup 2013 navazuje na loňský premiérový ročník turnaje, kterého se zúčastnily týmy i jednotlivci z vysokých škol z celé ČR. Letos bychom rádi navíc oslovili i talentované studenty nebo studentské týmy z vyšších ročníků středních škol.

Forma turnaje (tzv. deathmatch) totiž nevyžaduje komplikované algoritmy, ale spíše kvalitní a vyladěnou realizaci dobře vymyšlených rozhodovacích pravidel.

Případným účastníkům rádi poskytneme technickou podporu a rady do začátku.

www.pogamutcup.com

Pro účastníky máme připravený balíček ukázkových botů, se kterým může každý student s mírně pokročilými programátorskými znalostmi začít tvořit svého vlastního bota na základě námi dodané kostry. Zároveň zájemcům o účast rádi poskytneme další podporu a rady přes e-mail nebo Skype.

Pogamut Cup je turnaj počítačem ovládaných agentů (botů) v prostředí Unreal Tournament 2004 v módu deathmatch. Turnaj pořádá Informatická sekce Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze přesněji výzkumná skupina AMIS. Druhý ročník akce proběhne 16. 5. 2013 v sídle informatické sekce MFF-UK na Malostranském náměstí 25, Praha  a bude doplněn společným workshopem.

S jakýmikoliv dotazy se na nás neváhejte obrátit, rádi odpovíme.
Martin Černý, Cyril Brom

Martin Krsek
správce hromadné korespondence
mkrsek@matfyz.cz

Oddělení pro vnější vztahy a propagaci
Matematicko-fyzikální fakulta Univerzity Karlovy
Ke Karlovu 3
121 16 Praha 2
ovvp@dekanat.mff.cuni.cz
+420 22191 1235