Úvod » Prezentace předmětů » Tělesná výchova » Soutěže » Fotbalový turnaj – Pohár Josefa Masopusta v Náchodě

Fotbalový turnaj – Pohár Josefa Masopusta v Náchodě

Průběh turnaje:

hotelnictví a podnikání Hronov – Gymnázium a SOŠ Jaroměř           1:1

Branka Jaroměře: Hansl

Sestava: Krám – Stříhavka, Bohuslav, Křivský, Špaček – Vrabec, Brožek, Horák, Všetečka – Hansl, Kubišta

Průběžně střídali: Vlk, Petiška

Po vlažnějším začátku převzala Jaroměř iniciativu zápasu a byla na hřišti aktivnějším týmem. Jediné, co scházelo, byla větší přesnost v zakončení. Velmi slibné brankové příležitosti jsme nedokázali proměnit. I přes mírnou převahu jsme mohli za chyby pykat, dokonce nám jednou pomohla i branková konstrukce. 2 minuty před koncem utkání se našim hráčům podařilo prolomit smůlu v zakončení a zásluhou Tomáše Hansla jsme vedli. O vítězství jsme přišli z poslední akce soupeře z Hronova, kdy nakopnutý míč z poloviny hřiště prošel přes skrumáž ve velkém pokutovém území až za bezmocného brankáře Filipa Kráma.

 

SŠSTP Velké Poříčí – Gymnázium a SOŠ Jaroměř  0:0

Sestava: Nymsa – Vlk, Bohuslav, Křivský, Špaček – Vrabec, Brožek, Horák, Všetečka – Hansl, Kubišta

Průběžně střídali: Krám, Petiška

Naše druhé utkání následovalo bezprostředně po skončení toho prvního a na rozehranosti to bylo znát. Naši hráči na svého soupeře z Velkého Poříčí od úvodu vlétli. Hned úvodu jsme si vypracovali několik dobrých příležitostí. Především Ondřej Vrabec z levé strany zásoboval naše hráče přesnými centry. Naše trápení v koncovce ovšem pokračovalo, a tak střela Adama Horáka ani dělovka Tomáše Hansla brankami neskončily. Ve druhé půli se hra vyrovnala, stále jsme však byli na hřišti lepším a aktivnějším mužstvem. Jelikož jsme neproměnili ani ty nejvyloženější šance, rozešli jsme se se soupeřem bez branek.

 

 

Gymnázium a SOŠ Jaroměř – SPŠ, SOŠ a SOU Nové Město n. Met.        1:5

Branka Jaroměře: Hansl

Sestava: Nymsa – Vlk, Bohuslav, Křivský, Špaček – Brožek, Vrabec, Horák, Všetečka – Hansl, Kubišta

Průběžně střídali: Krám, Petiška

Do posledního utkání ve skupině jsme sice vstupovali s vědomím, že už nemůžeme postoupit, avšak s odhodláním již jistého postupujícího soupeře z Nového Města oloupit o body. Než jsme se však po příchodu z kabin na hřišti rozkoukali, prohrávali jsme 0:3. Poté se hra vyrovnala, náš soupeř však již držel otěže zápasu pevně v rukou a do výraznějšího tlaku nás nepustil. Až v závěru utkání jsme se prosadili, kdy se po pěkné kombinaci Ondřeje Vrabce a Radovana Brožka gólově prosadil Tomáš Hansl.

 

Mužstvo Gymnázia a SOŠ Jaroměř obsadilo na turnaji celkově 6. místo. Z vítězství a postupu do krajského kola se nakonec radovali hráči Obchodní akademie v Náchodě, kteří ve finále zdolali našeho posledního skupinového soupeře z Nového Města n. Met 3:2 na pokutové kopy.

Za vzornou reprezentaci školy, bojovnost a předvedené výkony hráčům děkuji!

 

Školu reprezentovali: Filip Krám (Kva.), Jakub Všetečka (Kva.), Jakub Nymsa (1.A), Lukáš Vlk (1.A), Vladimír Křivský (Kvi.), Ondřej Petiška (Kvi.), Viktor Špaček (Sex.), Daniel Bohuslav (3.A), Tomáš Hansl (3.A), Ondřej Vrabec (3.A), Adam Horák (Sept.), Radovan Brožek (4.A), Roman Kubišta (4.A), Vojtěch Stříhavka (4.A)

 

Mgr. Tomáš Lášek

Vedoucí mužstva