Úvod » Prezentace předmětů » Tělesná výchova » Soutěže » DALŠÍ CENNÝ KOV DO SBÍRKY POCHÁZÍ Z KRAJSKÉHO FINÁLE V BASKETBALU KATEGORIE IV.

DALŠÍ CENNÝ KOV DO SBÍRKY POCHÁZÍ Z KRAJSKÉHO FINÁLE V BASKETBALU KATEGORIE IV.

ZŠ SEVER HRADEC KRÁLOVÉ – GYMNÁZIUM A SOŠ JAROMĚŘ   41:25

(Moravcová 13, Plecháčová 8, Podzimková 4)

V úvodním utkání turnaje jsme nastoupili proti domácímu celku. Vyjma první čtvrtiny jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem. Bohužel zmíněné první dějství zápasu, které jsme prohráli v poměru 20:3, se nakonec ukázalo jako rozhodující.

ZŠ KOMENSKÉHO NOVÁ PAKA – GYMNÁZIUM A SOŠ JAROMĚŘ                             53:14

(Moravcová 6, Podzimková 6, Cejnarová 2)

Druhý zápas byl pro nás velmi nešťastný, jelikož se nám vůbec nedařilo střelecky, zatímco našim soupeřkám padlo do koše snad vše, ba dokonce zaznamenala děvčata z Nové Paky i několik úspěšných tříbodových pokusů. Za první poločas se nám podařilo vstřelit pouhé 2 koše. Ve třetí čtvrtině jsme se střelecky zlepšili, avšak rozjetého soupeře už jsme již zastavit nedokázali.

Z Hradce Králové tak vezeme bronz, což je dalším vynikajícím medailovým „zářezem na pažbě“.

Za reprezentaci školy děkujeme a gratulujeme!

Gymnázium a SOŠ Jaroměř reprezentovaly: Michaela Plecháčová (Kva.), Magdalena Chrásková (Kva.), Simona Voborníková (Kva.), Denisa Cabalková (Kva.), Dagmar Moravcová (Terc.), Nikol Suchánková (Terc.), Eliška Cejnarová (Terc.), Tereza Podzimková (Sek.)