V Třebechovicích pod Orebem nás ve čtvrtek 23.1.2020 reprezentovalo družstvo ve složení Šárka Marxová, Vojtěch Korityák (oba tercie), Ondřej Zolman a Matyáš Zíka (oba sekunda). V silné konkurenci 10 týmů Číst celé »

Srdečně zveme vás, zájemce o studium i širokou veřejnost na den otevřených dveří. Ředitel školy vás ve svém vystoupení seznámí s podmínkami a průběhem přijímacího řízení i celého studia na Číst celé »

Dne 10.12.2019 se konalo na Jiráskově gymnáziu v Náchodě Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu. Družstvo našich žáků nižšího gymnázia ve složení Šárka Marxová, Vojtěch Korityák, Martin Tauchman (všichni Číst celé »

Klikněte zde: Muzovani_2020

Název soutěže: Dějepisná olympiáda – školní kolo Kategorie: I. ZŠ a víceletá gymnázia Datum konání: 20.11.2019 pořadí příjmení žáka jméno žáka celkem body umístění 1. Havrda Adam 60 1. 2. Číst celé »

Nové číslo školního časopisu Žákoviny naleznete ve složce Ke stažení – Školní časopis

Ve dnech 12. a 13. září zamířili všichni nováčci jaroměřského gymnázia na adaptační kurz do Orlického Záhoří. Primány hostila po celé dva dny chata Bedřichovka, žáci 1.A byli ubytováni v chatě Číst celé »

volby proběhly v úterý 22. října 2019 Pořadí Jméno Počet hlasů 1. Ing. Marcela Holda 43 2. Karolína Novotná 35 3. Ing. Martin Tichý 33 4. Jan Šimek 14 5. Číst celé »

Naši žáci se účastní soutěže o správně napsaný životopis, kterou pořádá společnost profesia.cz Soutěž o nejlepší životopis Napiš správně svůj životopis, vyhraj 5000 Kč a užij si prázdniny s Profesia.cz Číst celé »

Komm doch einfach nach Berlin! Tak zve medvěd, berlínský symbol, k návštěvě. A přesně to jsme ve středu 3. dubna 2019 udělali a spolu se studenty hradeckého Gymnázia Boženy Němcové vyrazili Číst celé »