Výsledková listina 2. kola přijímacího řízení pro školní rok 2022/23 – obor 79-41-K/41 Seznam přijatých a nepřijatých uchazečů (nepřijatí pro nedostatečnou kapacitu oboru): UMÍSTĚNÍ (POŘADÍ) ČÍSLO JEDNACÍ BODY CELKEM ROZHODNUTÍ 1 Číst celé »

V letošním roce postoupil do okresního kola MO rekordní počet žáků třídy prima – celkem osm žáků. Nejlépe si vedli Nathan Holda a Ivan Klouda (3.-5. místo), Jáchym Bém (6. Číst celé »

Podrobné výsledky přijímacího řízení do čtyřletého i osmiletého gymnázia najdete na následujícím odkazu: https://www.goajaro.cz/dokumenty/prijimaci-rizeni/ Uchazečům, kteří se umístili do 65. místa pod čarou doporučujeme podat odvolání (pozor, ve vzoru je Číst celé »

Ve úterý 29.3.2022 se náš tým ve složení Šárka Marxová, Vojtěch Korityák, Martin Tauchman (všichni kvinta) a Ondřej Zolman (kvarta) pokusil v Hostinném zopakovat vynikající výsledek z okresního přeboru v Číst celé »

Na závěr se na pečení domluvily třídy 1.A a kvinty. Celkem získaly 11 570 Kč. Žáci tříd 2.A a sexta spojili své síly a pro Ukrajinu „vypekli“ 10 236 Kč  Číst celé »

Virtuální Univerzita třetího věku  – vzdělávání seniorů i v Jaroměři POKRAČUJEME I V LETNÍM SEMESTRU Virtuální Univerzita třetího věku (VU3V) je jedna z forem Celoživotního vzdělávání organizovaná Provozně ekonomickou fakultou České zemědělské Číst celé »

Virtuální Univerzita třetího věku  – vzdělávání seniorů i v Jaroměři POKRAČUJEME I V LETNÍM SEMESTRU V Jaroměři od října 2019 funguje při Gymnáziu J. Žáka Konzultační středisko Virtuální Univerzity třetího věku. Její posluchači Číst celé »

Rodiče mohou vyzvednout oběd nemocnému dítěti pouze v době od 10:30 do 11 hodin do jídlonosiče. V jiném čase nebude oběd vydán. Při pohybu uvnitř školy je třeba použít respirátor. Číst celé »

Gymnázium Jaroměř_Poděkování  

Uplynulý školní rok byl všechno jiné jen ne obyčejný a naučil nás, že je potřeba reagovat na aktuální výzvy. S touto zkušeností a vzhledem k současnému aktuálnímu dění na jihu Moravy Číst celé »