O mladé generaci se všeobecně soudí, že tráví většinu času u počítače a s jejich zručností to „jde z kopce“… „mají obě ruce levé“… „jehlu neudrží“. Jsme rádi, že můžeme dokázat, že Číst celé »

V pondělí 30. 3. a v úterý 31. 3. 2020 bude škola zcela uzavřena, neboť všichni zaměstnanci budou čerpat dovolenou.

Vážení uchazeči o studium na naší škole, díky nouzovému stavu je v současné době naše škola také uzavřená. Ministerstvo školství schválilo následující změny: 14. den po otevření škol budou konat Číst celé »

v důsledku vyhlášení nouzového stavu bude škola do odvolání uzavřena. S mými kolegy budeme žákům elektronicky zadávat úkoly k samostatnému vzdělávání, které by měli během doby nepřítomnosti ve škole vypracovat. Číst celé »

Epic! Takto lakonicky by se jazykem dnešních mladých dal shrnout výsledek našich studentů v okresním kole Olympiády v anglickém jazyce. Řečí nás ostatních – obrovský úspěch! V obou starších kategoriích, tedy tercie/kvarta Číst celé »

Úspěšnými řešiteli okresního kola dějepisné olympiády jsou v I. kategorii (nižší gymnázium) Adam Havrda (1. místo), Jakub Voslař (11. místo) a Julie Horká (20. místo) – všichni z kvarty, ve II. kategorii (vyšší Číst celé »

V Třebechovicích pod Orebem nás ve čtvrtek 23.1.2020 reprezentovalo družstvo ve složení Šárka Marxová, Vojtěch Korityák (oba tercie), Ondřej Zolman a Matyáš Zíka (oba sekunda). V silné konkurenci 10 týmů Číst celé »

Dne 10.12.2019 se konalo na Jiráskově gymnáziu v Náchodě Okresní kolo přeboru škol Náchodska v šachu. Družstvo našich žáků nižšího gymnázia ve složení Šárka Marxová, Vojtěch Korityák, Martin Tauchman (všichni Číst celé »

Název soutěže: Dějepisná olympiáda – školní kolo Kategorie: I. ZŠ a víceletá gymnázia Datum konání: 20.11.2019 pořadí příjmení žáka jméno žáka celkem body umístění 1. Havrda Adam 60 1. 2. Číst celé »

Nové číslo školního časopisu Žákoviny naleznete ve složce Ke stažení – Školní časopis